Pokrzywa indyjska, czyli kapsułki Forskolin

W korzeniach i liściach pokrzywy indyjskiej odkryto obecność cennej substancji – Forskoliny. Jak pokazały badania naukowe cechuje się ona dobroczynnym wpływem na stan zdrowia oraz silnie wspiera odchudzanie. Jej właściwości zainspirowały naukowców do stworzenia suplementu Forskolin. Każda tabletka zawiera 450 mg czystego wyciągu z pokrzywy indyjskiej.

Jakich efektów można się spodziewać, stosując Forskolin:

  • Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej hamuje produkcję lipidów w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu zapobiega akumulacji zapasów energetycznych.
  • Tkanka tłuszczowa zostaje zmetabolizowana, a uzyskana w ten sposób energia zostaje wykorzystana w syntezie tkanki mięśniowej.
  • Szybkość metabolizmu zostaje zwiększona przez aktywne działanie na hormony tarczycy.
  • Forskolina stymuluje termogenezę organizmu. Prowadzi to do zwiększenia dobowego bilansu kalorycznego.
  • Kapsułki Forskolin ułatwiają również uwalnianie kwasów tłuszczowych ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

Jak działa Forskolin z pokrzywą indyjską?

Za opisane efekty odpowiada w dużej mierze, zwiększenie produkcji enzymu odpowiedzialnego za spalanie tkanki tłuszczowej. W wyniku złożonych procesów kwas adenozynotrójfosforanowy zostaje przekształcony w cykliczną formę cAMP. Utworzona forma znacząco przyspiesza rozpad komórek tłuszczowych. Wszystkie te procesy nie wywołują w organizmie działań niepożądanych, są to działania całkowicie naturalne. Kapsułki Forskolin są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*